من بهاره یک زن !

چرا زنا حاضر میشن زن دوم بشن؟
چرا حاضر میشن تمام سختی های زن دوم بودن رو قبول کنن و در اکثر موارد فقط تا مدت کوتاهی میتونن تحمل کنن؟
به نظرتون عشق دلیلشه؟
یا برطرف کردن نیازهای جنسی؟
یا موقعیت مالی نامناسب؟
یا به خاطر شرع و دستور خدا؟
یا کمبود محبت؟
یا بالا رفتن سن و نداشتن خواستگار مناسب؟
یا شرایط بسیار مناسب طرف مقابل؟

این چند وبلاگی که در مورد زنهای دوم خوندم تقریبا  در همه موارد یه موضوع مشابهه و اون اینه که اونا از عشقی که همسرشون بهشون داره مینویسن از حرفای عاشقانه ای که بهشون زده شده از بیرون رفتنا و از حرفایی که همسرانشون در مورد زن اول بهشون گفتن.
اینکه زن اولم اخلاقش بده...
نیازهای جنسیمو برطرف نمیکنه...
نسبت به من بی تفاوته...
من دیگه دوستش ندارم...
از همون اول نمیخواستمشو و به این دلیل و آن دلیل با هم ازدواج کردیم
و...
اینا همون مردایین که یه روزی احساسات مشابه و یا شاید قوی تر رو نسبت به زن اول داشتند(البته در مواردی اینطور نیست) همون مردایی هستند که از تک تک فرصت هایی که به دست میاوردند برای برقراری ارتباط با همسرشون و ابراز علاقه استفاده میکردند و حالا همون حالات رو نسبت به زن دوم دارند .
البته این حالات محدود به زمان بوده و بعد از مدتی از بین میرود و برای مرد یک نواخت می شود .مردی که در رابطه با زن اول دچار یکنواختی می شود مطمئنن بعد از مدتی در مورد زن دوم هم این اتفاق میفته و اینرو میشه از وبلاگهای زن دوم فهمید.
روزهای اول از هر فرصتی استفاده میکنن تا پیش زن دوم باشن ولی بعد از مدتی این دیدارها کمتر میشه و مردها برای زن دوم دلایلی میارن . ولی این دلایل فقط برای توجیه کمرنگ شدن عواطفشونه و زنها اینو خوب میدونن اگر مردی میل داشته باشه کاری رو انجام بده حتما میده و نه کار و نه زن اول و نه هیچ چیز دیگه ای جلو دارش نیست و اگر میل به دیدن زن دوم هم داشته باشند از هر راهی استفاده میکنن تا این کارو بکنن.
و در نهایت اون کسی که بیشتر از همه آسیب می بینه زن اول و زن دومه و با احساسات هر دو بازی شده.

پی نوشت :دیروز مادر سعید زنگ زد و دعوتم کرد که دوشنبه شب شام مهمونش باشم و منم قبول کردم به شرطی که سعید نباشه و اونم گفت هیچ کس نیست و فقط من و تو هستیم و مینا . خوب من میدونم به احتمال زیاد مادر سعید در مورد رابطه منو سعید صحبت میکنه ولی با این حال قبول کردم که ببینمش.  
نوشته شده توسط زن اول در ساعت 12:34 | لینک  |